Tvorba web stránok - PeOk design - internetové riešenia, webdesign, e-commerce riešenia.

Web design, tvorba web stránok

Profesionálny web dizajn je dôležitý pre Vašu stránku, aby bola úspešná. Výskumy ukazujú, že majoritný počet ľudí nechce čakať viac ako 8 sekúnd než sa stránka zobrazí. Potom následujú len 3 kliknutia, ktoré rozhodujú o tom či Vaša stránka spĺňa ich požiadavky a predstavy o kvalitnej spoločnosti – takže prvý dojem stránky je rozhodujúci!

Prečo si vybrať pre tvorbu Vašej stránky PeOkdesign?

Vždy najnovšie technológie

Vďaka novým technológiám sa budú Vaše stránky nahrávať oveľa rýchlejšie a budú zobrazované správne vo viacerých známych prehliadačoch a teda budú prístupné väčšiemu okruhu zákazníkov. Veľa ľudí si myslí, že vytvorenie dobrej stránky je len grafický návrh, ktorý sa jednoducho "prerobí" na webstránku a všetko je hotové. To však nie je pravda. Skúste si väčšinu takýchto stránok zobraziť v alternatívnych prehliadačoch (Firefox, Opera, Safari ai.). Väčšina z týchto stránok bude mať úplne iný vzhľad a bude úplne nepoužiteľná. Takéto stránky Vám zisk neprinesú! Ďalším veľkým činiteľom sú nové technológie, mobilné telefóny a zariadenia s menšou obrazovkou. Vďaka oddeleniu štruktúry od obsahu a dobrej optimalizácii neznevýhodníte nikoho.
Chcite iba to najlepšie pre Vás a Vaších klientov.

V jednoduchosti je krása

Vytvoríme Vám stránku, ktorá bude ľahko prehľadná, pútavá a Váš zakazník si ju s radosťou prečíta celú.

Základom je prehľadné menu, rýchla orientácia, výber správnej farebnej schémy podľa overených algoritmov, ktoré budú produkovať najlepší celkový dojem.

Váš zákazník sa na Vašich stránkach nestratí a nebude si musieť namáhať oči, aby si prečítal text.

Najlepšie ceny na trhu

Vďaka využívaniu open-source softvéru nám nevznikajú finančné nároky na jeho nákup a tak si môžeme dovoliť ceny výhodnejšie pre Vás, našich zákazníkov. Pri Vašom rozhodovaní by nemala hrať úlohu cena, ale kvalita Vašich stránok. Pre zaslanie cenovej kalkulácie nás kontaktujte, alebo využite formulár v sekcii cenník.

Grafika

Vaše stránky sa musia páčiť predovšetkým Vám, Vašim zákazníkom a musia zaujať. Ak príde Váš zákazník na Vašu stránku musí ihneď pochopiť čo sa pokúšate prezentovať.

Pri vytváraní konečného grafického návrhu sa s Vami budeme radiť, aby sme dosiahli to najlepšie pre Vás. Jedna z možností je i taká, že to necháte na nás a vyberiete si z viacerých návrhov, ktoré pre Vás vytvoríme.

Chcete sa niečo opýtať?

Chcete sa niečo opýtať alebo informovať o cene? Kontaktujte nás.

noeMy podpora - klientská zóna | validné xhtml 1.0, css2 | copyright PeOkdesign 2004-2018